Urnik

Urnik in datumi predavanj, izpitov in govorilnih ur so načrtovani za celo šolsko leto. Ker med šolskim letom lahko prihaja do manjših sprememb, bodite pozorni na navodila profesorjev ter na obvestila preko eAsistenta, e-pošte in spletne strani.

Opravljanje izpitov in prijava na izpite

V urniku je predvideno, da je rok za prvi izpit pri posameznem predmetu takoj po koncu predavanj za ta predmet; predvidenih pa je tudi 5 izrednih rokov za opravljanje izpitov (december, marec, maj, junij in september). K izpitu se je potrebno prijaviti najmanj pet dni pred rokom za izpit. Prijavo opravite preko eAsistenta – izobraževanje odraslih. Izpit lahko opravljajo samo tisti kandidati, ki imajo na dan prijave poravnane vse finančne obveznosti do SŠTS Šiška iz naslova izobraževanja. K izpitu obvezno prinesite osebni dokument.

Izpiti so lahko pisni, ustni ali pisni in ustni. Roki za opravljanje pisnih izpitov so razvidni iz urnika, roke za opravljanje ustnih izpitov pa določi profesor v dogovoru s kandidati. Ocena pisnega dela izpita velja, če se iz opravičljivih razlogov ustnega izpita niste udeležili, samo še naslednji rok, potem se prijavnica zaključi in kandidat mora ponovno opravljati oba dela izpita.

Od izpita, na katerega ste prijavljeni, se lahko odjavite v eAsistentu najmanj tri dni pred rokom za izpit. Če se od izpita ne odjavite pravočasno velja, kot da ste izkoristili možnost prvega opravljanja izpita.

Povezava do urnika

(Visited 1.321 times, 1 visits today)